Home > Blog > ☀️ Chcesz pewnie posługiwać się angielskim w pracy, czyli Letni Chill z Angielskim Biznesowym i quizami agata's way™

☀️ Chcesz pewnie posługiwać się angielskim w pracy, czyli Letni Chill z Angielskim Biznesowym i quizami agata's way™

18 czerwca 2023

☀️ Letnie lekcje z agata's way™

Cześć!

Dziękuję Ci za udział w naszym cyklu czterech bezpłatnych lekcji "Letnie Lekcje z agata's way"! Mam nadzieję, że były one dla Ciebie cenne i inspirujące. ? ?

Ale to nie koniec dobrej zabawy! ? Mam dla Ciebie świetne wieści - już wkrótce czeka nas kolejne wielkie wydarzenie. 9 sierpnia odbędą się nasze specjalne warsztaty "Letni Chill z Angielskim Biznesowym i quizami agata’s way™"!

Szykowałam się już dłuższy czas na zorganizowanie tego wydarzenia, ale przyznam się, że jego organizacja i ogrom pracy mnie zwyczajnie paraliżowały. ? Ale wiesz co? Ten strach, panika i odkładanie na później kojarzy mi się mocno z nauką języków. A zazwyczaj wystarczy po prostu pierwszy krok - jakikolwiek. Ja wpisałam datę do kalendarza, stworzyłam stronę do zapisu i uruchomiła się cała lawina innych zadań, co w sumie... dodało mi większej motywacji i wiary, że tak "I can do it!" Tak samo jest z Twoją nauką. Dobrze wiesz, że wystarczy zrobić ten pierwszy krok. W naszej rutynie to może być otwarcie aplikacji ze słówkami, a potem już leci! ?

Tak czy siak, chciałam Ci powiedzieć, że podczas tego wydarzenia odkryjesz skuteczną formułę nauki języka angielskiego, która pozwoli Ci zwiększyć pewność siebie w środowisku pracy. Będziemy razem przechodzić przez dziewięć kluczowych kroków, które pozwolą Ci osiągnąć swobodę językową i wymierne efekty w nauce angielskiego.

Nie przegap tej okazji! To wyjątkowa szansa, aby podnieść swoje umiejętności językowe i zyskać pewność w komunikacji w języku angielskim.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć, co dokładnie Cię czeka i zapisać się od razu na to wydarzenie: [Kliknij tu!]

Ale to jeszcze nie wszystko! Po zapisie otrzymasz też dodatkowe smaczki - fajne i skuteczne techniki związane z nauką języka angielskiego, które mogą zrewolucjonizować Twoją naukę!

Ja zaczynam już przygotowania!

Do zobaczenia na wydarzeniu!

Serdecznie pozdrawiam, 

Agata ?

P.S. Jeśli nie masz jeszcze pewności, czy to wydarzenie jest dla Ciebie, pamiętaj, że podczas webinaru otrzymasz wiele praktycznych wskazówek i materiałów, które odmienią Twoje podejście do nauki języka angielskiego w środowisku pracy! Nie przegap tej okazji! [Kliknij tu!]

COPYRIGHTS
POWERED BY getknow