Referencje

Będzie mi szalenie miło jeśli podzielisz się swoim doświadczeniem odnośnie współpracy ze mną.

4 Comments

 1. Beata
  2020-12-06

  Dziękuję za to, co robisz!

  Reply
 2. Adrian
  2020-12-21

  Spotkania Mastermind to niezwykle spotkania rozwojowe, dzielenie się przemyśleniami, własnymi doświadczeniami z innymi ludźmi, którzy chcą się rozwijać, dzielić i wspierać wzajemnie. A na dodatek jest to okraszone językiem angielskim. Na każde spotkanie czytamy po rozdziale inspirującej książki Maxwella, mamy zadania, quizy dla chętnych, ciekawe słownictwo, i najważniejsze – fantastyczne prowadzenie Agaty – która z wielkim sercem i zaangażowaniem realizuje swoją misję krzewienia rozwoju w języku angielskim.

  Reply
 3. Anna
  2021-01-05

  Spotkania MasterMind z Agatą w oparciu o książki Johna Maxwella są wspaniałą przygodą 🙂 nie tylko poznajemy samego siebie, ale przede wszystkim pogłębiamy swoją wiedzę na szeroko rozumiane tematy przywództwa, bycia liderem, omawiamy prawa rozwoju siebie i osób, z którymi współpracujemy. A co najważniejsze wszystko to odbywa się w języku angielkim! Jest to wspaniała możliwość poznania nowego słownictwa. A dzięki temu, że Agata wykorzystuje nowe narzędzia do nauki z pewnością każdy znajdzie coś interesującego.
  W spotkaniach uczestniczy kilka osób, które dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami, co umożliwia poznanie innego punktu widzenia danej tematyki. I to właśnie ta wymiana jest kluczem do sukcesu 🙂
  Wszystkim, którzy chcą rozwinąć skrzydła w liderowaniu, poznaniu samego siebie zapraszam do podjęcia współpracy z Agatą. Jest ona wspaniałym trenerem, nauczycielem języka angielskiego, ale przede wszystkim dzięki jej indywidualnemu podejściu i propartnerskiej postawie każdy czuje się tutaj wyśmienicie. Nic dodać nic ująć warto zapisać się na wybraną tematykę MasterMind i poczuć tą atmosferę. Ja już skończyłam 3 MasterMind i czekam na kolejny! To chyba najlepsza rekomendacja:)

  Reply
 4. Wojciech
  2021-02-05

  Jestem pod ogromnym wrażeniem pomysłu połączenia rozmowy w kilka osób o tak ważnym temacie, jakim jest liderstwo, oraz rozwijania swoich umiejętności posługiwania się językiem angielskim.

  Agata zawsze była przygotowana, profesjonalna, a przy tym atmosfera była luźna na tyle, by rozmowy były swobodne. Ciekawe było też to, że mieliśmy różne zadania pomiędzy spotkaniami, w tym czytanie książki, naukę słówek, czy quizy.

  Czekam na kolejne mastermindy u Agaty!

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top