AGATA'S WAY

Poznaj mnie bliżej

Marta Grabka

HR Manager, uczestniczka kursów

Kursy Agaty zmobilizowały mnie do samodzielnej nauki języki angielskiego i pokazały, że nauka może być prawdziwą przyjemnością. W kursach lubię przede wszystkim ich lekką formę, w której przemycane są bardzo użyteczne zwroty. Filmy na których oparte są poszczególne lekcje są bardzo starannie dobrane przez Agatę. Z jednej strony mamy okazję poznać całe zwroty, które używane są na co dzień w komunikacji po angielski, z drugiej strony ich treść jest wciągająca, bardzo zabawna i przywołująca pozytywne skojarzenia. Współpracę z Agatą polecam każdemu kto chce zacząć używać żywego angielskiego słyszanego na ulicy lub w pracy.

Aleksandra Bykowska

Kierownik projektów, uczestniczka sesji coachingowych

W świecie wszechobecnego rozwoju osobistego pełnego podręczników, kursów, testów wyzwaniem jest - na tej najtrudniejszej drodze, drodze do siebie - odnalezienie właściwego przewodnika. Po długich poszukiwaniach już od pierwszej rozmowy z Agatą, wiedziałam, że to jest ta osoba, z którą chcę pracować i rozwijać się. Agata z wielkim zaangażowaniem i pasją podchodzi do każdej sesji. Jej indywidualne, wnikliwe i otwarte podejście stwarza bezpieczną atmosferę wsparcia i akceptacji. Buduje przestrzeń do zagłębienia się i odkrycia siebie, spojrzenia na sprawy z innej perspektywy i odnalezienia samemu odpowiedzi. Po każdym spotkaniu wychodzę z nową energią, planem działania z kolejnymi krokami, ale przede wszystkim czuję się wewnętrznie silniejsza i bliżej siebie.

Marta Pieczyńska

HR Business Partner, kursantka

Agata w swojej Metodzie, w niezwykły sposób łączy ze sobą trzy obszary: wiedzę o sposobach nauczania i uczenia się, teoretyczną i praktyczną znajomość języka oraz kompetencje coacha. Jej wyjątkowość kryje się również w niespotykanej tolerancji i wrażliwości na drugiego człowieka. Po raz pierwszy uczę się języka bez wyrzutów sumienia i poczucia winy. Agata pomaga przepracować złe doświadczenia z przeszłości, zrozumieć, jaki sposób nauki jest dla nas najskuteczniejszy, a treści lekcji i materiały do nauki dostosowuje do potrzeb uczniów. Jej kursy są nowoczesne, ciekawe i co najważniejsze – skuteczne!

Sama platforma e-learnigowa „Agata’s Way” to nie jest kolejny kurs wyjaśniający zawiłości gramatyki i przerabiający kolejne rozdziały jakiś książek. Quizy w kursach są wciągające, przystępne, oddziałowują na wszystkie zmysły dzięki czemu łatwo mogę przywołać sobie w pamięci to, czego nauczyłam się. Ćwiczę wymowę, osłuchuję się z życiowymi zwrotami i konstrukcjami gramatycznymi, które nareszcie stają się dla mnie jasne.

"Agata's Way" to przede wszystkim kompleksowe podejście do klienta i do procesu nauczania. To sposób nauki języka – droga, przyjemna i ciekawa - z jaką nigdy wcześniej się nie spotkałam i którą polecam wszystkim, a zwłaszcza tym, którzy dziś myślą o sobie, że nie mają talentu do nauki języków obcych.

Adrian Wrociński

Konsultant biznesowy, trener, mentor, coach, współwłaściciel Milado Centrum Rozwoju Personalnego, uczestnik spotkań LC MasterMind

Spotkania Mastermind to niezwykle spotkania rozwojowe, dzielenie się przemyśleniami, własnymi doświadczeniami z innymi ludźmi, którzy chcą się rozwijać, dzielić i wspierać wzajemnie. A na dodatek jest to okraszone językiem angielskim. Na każde spotkanie czytamy po rozdziale inspirującej książki Maxwella, mamy zadania, quizy dla chętnych, ciekawe słownictwo, i najważniejsze – fantastyczne prowadzenie Agaty – która z wielkim sercem i zaangażowaniem realizuje swoją misję krzewienia rozwoju w języku angielskim.

Monika Ratajczak

Specjalista ds. planowania i rozliczania produkcji, kursantka

Już nie pamiętam ile razy podejmowałam próbę nauki języka angielskiego (z gramatyką na czele) bez powodzenia... Dopiero kursy na platformie e-learningowej Agata’s Way z Panią Agatą Gorzelaną-Weinstok przyczyniły się do widocznych postępów, które dosłownie zauważam po każdej lekcji. Pracuję w międzynarodowej korporacji i w końcu mogę swobodnie rozmawiać i odpowiadać na maile. Pani Agata jest przesympatyczną osobą z ogromnym talentem i umiejętnością nauczania. Lekcje na platformie są dla mnie dodatkowym atutem, ponieważ jako mama trójki dzieci mam niewiele wolnego czasu. Taka forma nauki umożliwia mi krótkie sesje treningowe w każdej sytuacji i miejscu.

Lekcje są wciągające, urozmaicone fragmentami z różnych fajnych seriali oraz świetnymi quizami utrwalającymi słownictwo i gramatykę. W szybki sposób jestem w stanie zapamiętać nowe zwroty, a potem użyć je w nowej sytuacji. To jest angielski na wyciągnięcie ręki.

Serdecznie polecam.

Emilia Mierzwa

Farmaceutka, kursantka

Jestem farmaceutką z 9 letnim doświadczeniem. Lubię pracę w aptece, ale od zawsze chciałam też spróbować swoich siły w międzynarodowej firmie farmaceutycznej. Na przeszkodzie stała tylko znajomość języka angielskiego. I tak poznałam Agatę, z którą na indywidualnych lekcjach i platformie e.agatasway.com intensywnie pracowałyśmy i nadal pracujemy nad moim angielskim. Zaczęłam robić postępy, przestałam bać się używać języka angielskiego w codziennych sytuacjach i powoli zaczęłam myśleć o wysyłaniu aplikacji.

Ale rozmowa o pracę to ogromny stres, a rozmowa w języku obcym to dodatkowe wyzwanie, a ja nie miałam żadnego doświadczenia. Z pomocą po raz kolejny przyszła Agata, proponując kurs Nail your job Interview in English with Agat’s Way. Kurs okazał się strzałem w dziesiątkę. Oprócz ciekawych i związanych z tematem job interview krótkich filmów, które rozpoczynają każdą lekcję, znalazłam mnóstwo praktycznych rad np. jak się zachować na rozmowie, bogate słownictwo, najczęściej zadawane pytania i mnóstwo przykładów jak na te pytania odpowiadać. A przykłady stały się inspiracją do tworzenia własnych odpowiedzi. Ćwiczenia, które znalazłam w kursie, fiszki czy możliwość nagrywania własnych odpowiedzi, pozwoliły opanować materiał do tego stopnia, że teraz odpowiedzi nasuwają się same, a na myśl o rozmowie już nie mam tego nieprzyjemnego kłucia w brzuchu.

Nie mogę też pominąć faktu, że kurs jest bardzo estetyczny, ładny i stworzony tak, że korzystanie z niego to sama przyjemność.

Polecam kurs Nail your job Interview in English with Agat’s Way wszystkim osobom, ponieważ nawet jeśli teraz nie poszukują nowego stanowiska to nigdy nie wiemy, czy za moment nie będzie czekała nas rozmowa o pracę, a nie ma lepszej recepty niż dobre przygotowanie. Dodatkowo poznane zwroty czy słownictwo można też wykorzystać w codziennych sytuacjach ☺

Wojciech Wrociński

ReklamowyGadżet.pl, przedsiębiorca z hasłem "Dobrze, że jesteś", uczestnik spotkań LC MasterMind

Jestem pod ogromnym wrażeniem pomysłu połączenia rozmowy w kilka osób o tak ważnym temacie, jakim jest liderstwo, oraz rozwijania swoich umiejętności posługiwania się językiem angielskim.

Agata zawsze była przygotowana, profesjonalna, a przy tym atmosfera była luźna na tyle, by rozmowy były swobodne. Ciekawe było też to, że mieliśmy różne zadania pomiędzy spotkaniami, w tym czytanie książki, naukę słówek, czy quizy.

Czekam na kolejne mastermindy u Agaty!

Sylwia Gamalczyk

Terapeutka Manualna Twarzy / Puro Studio

Nauka z Agatą jest wciągająca niczym seriale na Netflix. Dosłownie i w przenośni. Na lekcjach potrafi ośmielić do mówienia największych Nieśmiałków. Nauka jest spersonalizowana i z życia wzięta. Niewątpliwym atutem poza samą Agatą jest stworzona przez nią aplikacja do nauki i to jest właśnie ten Netflix do angielskiego. Z telefonem raczej rzadko się rozstaje więc mam okazję do powtórek w różnych momentach w ciągu dnia dzięki czemu angielski stał się dla mnie o wiele przyjemniejszy.
Po rozpoczęciu nauki na tej aplikacji na widok książek lub materiałów PDF podśmiechuję się lekko pod nosem. Śmiało mogę napisać, że Dziewczyna wyprzedza sposób nauczania od dekady! Polecam gorąco!

Weronika Kasperczak

dietetyk, kursantka

Zajęcia z Agatą, to coś czego poszukiwałam i potrzebowałam. 

Już po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że to właśnie TO! 

Agata jest otwarta na moje potrzeby a co za tym idzie zajęcia są dopasowane do moich celów. 

Tu nie ma utartych schematów i nudnych metod nauki. 

Jej podejście do nauki języka jest innowacyjne, ciekawe i wciągające! Dzięki niej odczuwam niesamowitą przyjemność z nauki języka. 

Agata jest niezwykle ciepłą i otwartą kobietą. Tworzy niesamowicie przyjazną atmosferę, dzięki której już na pierwszych zajęciach przełamałam swoje bariery z mówieniem po angielsku. 

Jest profesjonalna i kreatywna, o czym przekonałam się nie tylko po zajęciach indywidualnych, ale też sięgając do jej dodatkowych materiałów, które są dostępne dla kursantów. 

Platforma do nauki języka, aplikacja na telefon ze świetnymi Quizami i fiszkoteka, gdzie lądują wszystkie zwroty z naszych zajęć a ja mogę uczyć się niezależnie od czasu i miejsca nowych słówek.

Mój faworyt to oczywiście Quizy!

Agata tworząc je wybiera fragmenty z różnych filmów czy seriali, które modyfikuje, by stały się interaktywnymi filmami do nauki. 

Osobiście uwielbiam wszystkie z moimi ukochanymi Friends!, ale Quziy to tak naprawdę połączenie słuchania, oglądania i uzupełniania zwrotów - dzięki czemu zdecydowanie zapamiętuję więcej i szybciej się uczę!  

Tu nie ma nudy a filmy są tak dobrane, by poruszać różne kwestie, które są przydatne i wręcz niezbędne w trakcie nauki języka.

Plus kolejny wielki plus Quizów jest taki, że umieszczone są w aplikacji Agaty na telefonie, dzięki czemu mogę z niej korzystać o różnych porach np. jadąc autobusem. 

Zdecydowanie polecam zajęcia z Agatą, szczególnie tym osobom, które chciałaby skutecznie uczyć się języka, ale przy tym odczuwać frajdę i zadowolenie! 

Narzędzia do nauki jakie otrzymasz od Agaty na pewno rozwiną Twoje językowe skrzydła! 🙂

COPYRIGHTS
POWERED BY getknow