AGATA'S WAY

Poznaj mnie bliżej

Aleksandra Bykowska

Kierownik projektów, uczestniczka sesji coachingowych

W świecie wszechobecnego rozwoju osobistego pełnego podręczników, kursów, testów wyzwaniem jest - na tej najtrudniejszej drodze, drodze do siebie - odnalezienie właściwego przewodnika. Po długich poszukiwaniach już od pierwszej rozmowy z Agatą, wiedziałam, że to jest ta osoba, z którą chcę pracować i rozwijać się. Agata z wielkim zaangażowaniem i pasją podchodzi do każdej sesji. Jej indywidualne, wnikliwe i otwarte podejście stwarza bezpieczną atmosferę wsparcia i akceptacji. Buduje przestrzeń do zagłębienia się i odkrycia siebie, spojrzenia na sprawy z innej perspektywy i odnalezienia samemu odpowiedzi. Po każdym spotkaniu wychodzę z nową energią, planem działania z kolejnymi krokami, ale przede wszystkim czuję się wewnętrznie silniejsza i bliżej siebie.

Adrian Wrociński

Konsultant biznesowy, trener, mentor, coach, współwłaściciel Milado Centrum Rozwoju Personalnego, uczestnik spotkań LC MasterMind

Spotkania Mastermind to niezwykle spotkania rozwojowe, dzielenie się przemyśleniami, własnymi doświadczeniami z innymi ludźmi, którzy chcą się rozwijać, dzielić i wspierać wzajemnie. A na dodatek jest to okraszone językiem angielskim. Na każde spotkanie czytamy po rozdziale inspirującej książki Maxwella, mamy zadania, quizy dla chętnych, ciekawe słownictwo, i najważniejsze – fantastyczne prowadzenie Agaty – która z wielkim sercem i zaangażowaniem realizuje swoją misję krzewienia rozwoju w języku angielskim.

Monika Ratajczak

Specjalista ds. planowania i rozliczania produkcji, kursantka

Już nie pamiętam ile razy podejmowałam próbę nauki języka angielskiego (z gramatyką na czele) bez powodzenia... Dopiero kursy na platformie e-learningowej Agata’s Way z Panią Agatą Gorzelaną-Weinstok przyczyniły się do widocznych postępów, które dosłownie zauważam po każdej lekcji. Pracuję w międzynarodowej korporacji i w końcu mogę swobodnie rozmawiać i odpowiadać na maile. Pani Agata jest przesympatyczną osobą z ogromnym talentem i umiejętnością nauczania. Lekcje na platformie są dla mnie dodatkowym atutem, ponieważ jako mama trójki dzieci mam niewiele wolnego czasu. Taka forma nauki umożliwia mi krótkie sesje treningowe w każdej sytuacji i miejscu.

Lekcje są wciągające, urozmaicone fragmentami z różnych fajnych seriali oraz świetnymi quizami utrwalającymi słownictwo i gramatykę. W szybki sposób jestem w stanie zapamiętać nowe zwroty, a potem użyć je w nowej sytuacji. To jest angielski na wyciągnięcie ręki.

Serdecznie polecam.

Emilia Mierzwa

Regulatory specialist, kursantka

Chciałbym podzielić się swoją opinią na temat kursu „Nail your job Interview in English with Agat’s Way”. Rozmowa o pracę zawsze wiązała się u mnie z ogromnym stresem, a rozmowa w języku angielskim stanowiła dodatkowe wyzwanie. Dlatego dowiedziawszy się o istnieniu kursu „Nail your job Interview in English with Agat’s Way”, postanowiłem natychmiast się na niego zapisać. Dzięki temu kursowi i ogromnemu wsparciu Agaty, udało mi się zwiększyć swoje szanse na zdobycie pracy w międzynarodowej firmie, a poznane zwroty i słownictwo nadal wykorzystuję podczas zawodowych spotkań, jak również w codziennych konwersacjach.

Kurs składał się z wielu praktycznych lekcji, które są bardzo interesujące i związane z tematem job interview. Każda lekcja rozpoczyna się krótkim filmem, który jest nie tylko ciekawy, ale również bogaty w przydatne zwroty używane przez native speakerów. Różnorodne ćwiczenia, fiszki czy możliwość nagrywania własnych odpowiedzi, pomogły mi opanować materiał do perfekcji. Dodatkowo, kurs zawiera mnóstwo praktycznych rad, które są świetną wskazówką jak zachować się podczas rozmowy i nabrać większej pewności siebie.

Nie mogę też pominąć faktu, że kurs jest bardzo estetyczny, ładny i stworzony tak, że korzystanie z niego to sama przyjemność. Polecam kurs „Nail your job Interview in English with Agat’s Way” wszystkim osobom. Dla mnie okazał się niesamowitą podróżą, rozszerzającą moje kompetencje językowe i horyzonty.

Michał Pruchniewicz

audytor wewnętrzny ISO 27001 oraz ISO 22301

Do nauki angielskiego korzystałem z różnych aplikacji, platform, książek czy też zajęć z native speakerem i zawsze czegoś brakowało, a rezultaty były nie takiej jakbym oczekiwał mimo zaangażowania z mojej strony. 

Jakiś czas temu znajomy polecał zajęcia prowadzone przez Agata Gorzelana-Weinstok. Myślałem, że po prostu poleca koleżankę i tyle, natomiast postanowiłem sprawdzić. Wypełniłem krótki quiz, który pozwolił dopasować ofertę konkretnie do moich potrzeb i poszło. 

Bardzo polecam współpracę z Agata Gorzelana-Weinstok. W ofercie, którą wybrałem mam możliwość korzystania z lekcji z Agata Gorzelana-Weinstok wraz z dostępem do platformy i jej kilku autorskich kursów. 

Slogan „Nauka przez zabawę” w tym przypadku nie jest pustym hasłem, chociaż chyba Agata Gorzelana-Weinstok z niego nie korzysta nigdzie?

Tutaj naprawdę masz ochotę robić jedną lekcję za drugą. Interaktywne video, quizy oraz różne opcje powtórek, sprawiają, że w bardzo szybkim tempie zaczyna się zapamiętywać nie pojedyncze słowa, a całe zwroty i po prostu mówić po angielsku. 

Agnieszka Stempień

Dyrektor Handlowy

Jestem pod wielkim wrażeniem metody prowadzenia zajęć przez Agatę. Sposób w jaki przekazuje treści, słownictwo i niezastąpiona atmosfera czynią ten kurs czymś wyjątkowym i powoduje, że nauka jest wielką przyjemnością. Dodatkowe wzbogacenie kursu dostępem do biblioteki interaktywnych kursów powoduje, że w przerwie między zajęciami dostajemy dodatkową dawkę wiedzy przekazaną w formie ciekawych, zabawnych filmików, które utrwalają zdobytą wiedzę i sprawiają, że chce się do nich wracać w każdej wolnej chwili.
Realizując kurs metodą Agaty, zdecydowanie nabrałam pewności siebie i chęci do tworzenia odważniejszych sformułowań, a przed wszystkim odświeżyłam swój angielski i przestałam postrzegać go jako obowiązek 🙂 Obecnie przerabiam kurs New Superdooper Office Language Challenge, który daje mi możliwość skorzystania z materiałów szkoleniowych w dowolnym i dogodnym dla mnie momencie, a mnóstwo wskazówek i wyjaśnieć, które do każdego kursu przygotowała skrupulatnie Agata pozwalają w pełni samodzielne przejście kursu i poznanie ciekawych zwrotów i wyrażeń, używanych zarówno w sferze biznesowej jak i codziennej.
Zdecydowanie polecam i rekomenduje zajęcia prowadzone przez Agatę, ponieważ to prawdziwy coachingowy warsztat dla każdego, kto chce podszlifować język obcy.

Marta Pieczyńska

HR Business Partner, kursantka

Agata w swojej Metodzie, w niezwykły sposób łączy ze sobą trzy obszary: wiedzę o sposobach nauczania i uczenia się, teoretyczną i praktyczną znajomość języka oraz kompetencje coacha. Jej wyjątkowość kryje się również w niespotykanej tolerancji i wrażliwości na drugiego człowieka. Po raz pierwszy uczę się języka bez wyrzutów sumienia i poczucia winy. Agata pomaga przepracować złe doświadczenia z przeszłości, zrozumieć, jaki sposób nauki jest dla nas najskuteczniejszy, a treści lekcji i materiały do nauki dostosowuje do potrzeb uczniów. Jej kursy są nowoczesne, ciekawe i co najważniejsze – skuteczne!

Sama platforma e-learnigowa „Agata’s Way” to nie jest kolejny kurs wyjaśniający zawiłości gramatyki i przerabiający kolejne rozdziały jakiś książek. Quizy w kursach są wciągające, przystępne, oddziałowują na wszystkie zmysły dzięki czemu łatwo mogę przywołać sobie w pamięci to, czego nauczyłam się. Ćwiczę wymowę, osłuchuję się z życiowymi zwrotami i konstrukcjami gramatycznymi, które nareszcie stają się dla mnie jasne.

"Agata's Way" to przede wszystkim kompleksowe podejście do klienta i do procesu nauczania. To sposób nauki języka – droga, przyjemna i ciekawa - z jaką nigdy wcześniej się nie spotkałam i którą polecam wszystkim, a zwłaszcza tym, którzy dziś myślą o sobie, że nie mają talentu do nauki języków obcych.

Wojciech Wrociński

ReklamowyGadżet.pl, przedsiębiorca z hasłem "Dobrze, że jesteś", uczestnik spotkań LC MasterMind

Jestem pod ogromnym wrażeniem pomysłu połączenia rozmowy w kilka osób o tak ważnym temacie, jakim jest liderstwo, oraz rozwijania swoich umiejętności posługiwania się językiem angielskim.

Agata zawsze była przygotowana, profesjonalna, a przy tym atmosfera była luźna na tyle, by rozmowy były swobodne. Ciekawe było też to, że mieliśmy różne zadania pomiędzy spotkaniami, w tym czytanie książki, naukę słówek, czy quizy.

Czekam na kolejne mastermindy u Agaty!

Sylwia Gamalczyk

Terapeutka Manualna Twarzy / Puro Studio

Nauka z Agatą jest wciągająca niczym seriale na Netflix. Dosłownie i w przenośni. Na lekcjach potrafi ośmielić do mówienia największych Nieśmiałków. Nauka jest spersonalizowana i z życia wzięta. Niewątpliwym atutem poza samą Agatą jest stworzona przez nią aplikacja do nauki i to jest właśnie ten Netflix do angielskiego. Z telefonem raczej rzadko się rozstaje więc mam okazję do powtórek w różnych momentach w ciągu dnia dzięki czemu angielski stał się dla mnie o wiele przyjemniejszy.
Po rozpoczęciu nauki na tej aplikacji na widok książek lub materiałów PDF podśmiechuję się lekko pod nosem. Śmiało mogę napisać, że Dziewczyna wyprzedza sposób nauczania od dekady! Polecam gorąco!

Weronika Kasperczak

dietetyk, kursantka

Zajęcia z Agatą, to coś czego poszukiwałam i potrzebowałam. 

Już po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że to właśnie TO! 

Agata jest otwarta na moje potrzeby a co za tym idzie zajęcia są dopasowane do moich celów. 

Tu nie ma utartych schematów i nudnych metod nauki. 

Jej podejście do nauki języka jest innowacyjne, ciekawe i wciągające! Dzięki niej odczuwam niesamowitą przyjemność z nauki języka. 

Agata jest niezwykle ciepłą i otwartą kobietą. Tworzy niesamowicie przyjazną atmosferę, dzięki której już na pierwszych zajęciach przełamałam swoje bariery z mówieniem po angielsku. 

Jest profesjonalna i kreatywna, o czym przekonałam się nie tylko po zajęciach indywidualnych, ale też sięgając do jej dodatkowych materiałów, które są dostępne dla kursantów. 

Platforma do nauki języka, aplikacja na telefon ze świetnymi Quizami i fiszkoteka, gdzie lądują wszystkie zwroty z naszych zajęć a ja mogę uczyć się niezależnie od czasu i miejsca nowych słówek.

Mój faworyt to oczywiście Quizy!

Agata tworząc je wybiera fragmenty z różnych filmów czy seriali, które modyfikuje, by stały się interaktywnymi filmami do nauki. 

Osobiście uwielbiam wszystkie z moimi ukochanymi Friends!, ale Quziy to tak naprawdę połączenie słuchania, oglądania i uzupełniania zwrotów - dzięki czemu zdecydowanie zapamiętuję więcej i szybciej się uczę!  

Tu nie ma nudy a filmy są tak dobrane, by poruszać różne kwestie, które są przydatne i wręcz niezbędne w trakcie nauki języka.

Plus kolejny wielki plus Quizów jest taki, że umieszczone są w aplikacji Agaty na telefonie, dzięki czemu mogę z niej korzystać o różnych porach np. jadąc autobusem. 

Zdecydowanie polecam zajęcia z Agatą, szczególnie tym osobom, które chciałaby skutecznie uczyć się języka, ale przy tym odczuwać frajdę i zadowolenie! 

Narzędzia do nauki jakie otrzymasz od Agaty na pewno rozwiną Twoje językowe skrzydła! 🙂

Justyna Broniecka,

pomaga przedsiębiorcom budować firmy ich marzeń; uczestniczka spotkań LC MasterMind

Miałam z Agatą okazję współpracować na kilku płaszczyznach. Pierwsze nasze zetknięcie to kluby Toastmasters – gdzie Agata dała się poznać, jako życzliwa, godna zaufania, świetnie zorganizowana. Jakiś czas później na mojej drodze zawodowej pojawiła się opcja prowadzenia szkoleń po angielsku – nie czułam się na to gotowa, jak się okazało głównie mentalnie. Agata to nie tylko trener języka angielskiego – to czarodziejka budująca pewność siebie, ucząca w taki sposób, że staje się to przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. A koniec końców, kiedy ja potrzebowałam jeszcze większej pewności ze swoim angielskim okazało się, że Agata organizuje mastermind-y po angielsku. I to była prawdziwa petarda. Agata w roli mentora to osoba łagodna, wyrozumiała, ale jednak wymagająca i bacznie obserwująca grupę – tak aby nasza czas był spożytkowany produktywnie. Dzięki tym spotkaniom nabrałam ogromnej wewnętrznej pewności siebie, szczególnie mówiąc po angielsku, przypomniało mi to, dlaczego efektywna komunikacja bez względu na język w jakim mówimy to konkretne zasady, których warto przestrzegać. Po tym cyklu czułam się jak bym weszła na angielski Mount Everest. Polecam współpracę z Agatą!

COPYRIGHTS
POWERED BY getknow