AGATA'S WAY

poznaj mnie bliżej

kim jest Agata i skąd się wzięła

agata’s way™

 

Moje początki

Pamiętam, jaki stres towarzyszył mi w czasie pierwszej podróży do USA. Ja, studentka filologii z certyfikatem Cambridge na poziomie zaawansowanym, w czasie pierwszych dwóch tygodni schudłam 8 kg na skutek stresu, wstydu i niezrozumienia. 

Przekonałam się, że język, jakiego uczyłam się do tej pory, świetnie sprawdza się na testach i egzaminach, w życiu niekoniecznie.

Rzucona na głęboką wodę za Wielką Wodą zaczęłam odkrywać język angielski na nowo. Wypracowałam własny sposób na efektywną naukę angielskiego, miałam oczy i uszy szeroko otwarte, nie rozstawałam się z notatnikiem, w którym zapisywałam zasłyszane zwroty.

Wiele bym wtedy dała, by skorzystać z pomocnych narzędzi. Dziś tworzę je dla innych.

Moja dalsza droga

Tworzę jednak też coś więcej niż tylko same narzędzia. Od zawsze fascynowali mnie bowiem ludzie – ich różnorodność, perspektywy, odczucia. Nigdy nie miałam problemów z nawiązywaniem relacji, przekonałam się, że potrafię dzielić się energią, motywować i inspirować innych.

To ukształtowało moją ścieżkę zawodową nie tylko w obszarze nauczania języka angielskiego, ale i rozwoju kompetencji miękkich.

Moja misja

Z miłości do języka, drugiego człowieka i nieustannego rozwoju stworzyłam więc przestrzeń agata's way™, by ułatwić Ci naukę języka angielskiego i wesprzeć Cię w Twoim rozwoju osobistym. Chcę Ci pokazać, że też możesz swobodnie komunikować się w języku angielskim, budować swoją pewność siebie, pokonywać kolejne bariery i realizować swoje marzenia.

 

 

Kim zatem jest Agata?

Dziś mogę powiedzieć, że jestem:

* dyplomowanym coachem;

* certyfikowanym trenerem biznesu Akademii SET®;

* trenerem i partnerem Stylów Myślenia FRIS®;

* członkiem założycielem, mówcą, coachem i trenerem oraz facylitatorką spotkań MasterMindowych Maxwell Leadership Certified Team Member Poland;

* członkiem założycielem i pierwszym prezesem klubu POZnaj Toastmasters, należącego do międzynarodowej organizacji mówców i liderów;

* laureatką licznych konkursów w przemówieniach publicznych (między innymi drugi wicemistrz Polski czy finalista Mistrzostw Europy w języku angielskim);

* podwójnym magistrem filologii angielskiej i rosyjskiej, trenerką języka z dwudziestoletnim stażem oraz autorką nowatorskich quizów i kursów językowych agata’s way™;

* przedsiębiorcą i właścicielem firmy językowo-szkoleniowej Language Consulting od 2008 roku.

Bardziej jednak lubię myśleć o sobie jako o pełnej empatii Inspiratorce z misją i pasją. Tak też mówią o mnie moi Klienci.

Przestrzeń agata’s way™ jest spełnieniem moich marzeń. Zapraszam Cię do niej, jeśli pragniesz rozwoju i przełamywania własnych barier. Z empatią i energią pomogę Ci odnaleźć Twój własny sposób na siebie, karierę i marzenia.

Do zobaczenia!

Agata

COPYRIGHTS
POWERED BY getknow