Na początku sprawdź, czy znasz wyrażenia w poniższym quizie:

Liczba punktów i wyniki:

10 - 14
Czeka Cię jeszcze trochę pracy. Popracuj w pierwszej kolejności nad słownictwem. Wypisz najważniejsze zwroty, które będą opisywać Twoje umiejętności i doświadczenie. Słuchaj podcastów i przykładowych rozmów o pracę. Znajdziesz ich sporo w sieci.
2 15 - 21
Jesteś na dobrej drodze. Znasz już sporo zwrotów. Teraz czas na ich uporządkowanie. Ucz się całych kolokacji na głos. Zapisuj je w aplikacjach do nauki słownictwa (np. Fiszkoteka, Anki, Quizlet). Zacznij też spisywać odpowiedzi na klasyczne pytania rekrutacyjne.
322 - 28
Całkiem dobrze. To był naprawdę trudny test. Zbierz najważniejsze zwroty do rozmowy o pracę. Zacznij przygotowywać odpowiedzi na klasyczne pytanie rekrutacyjne i czytaj je w każdej wolnej chwili na głos. Słuchaj podcastów branżowych.
429 - 36
Świetnie. Ten wynik pokazuje, że Twój zasób słownictwa i znajomość struktur plasuje się na wysokim poziomie, prawdopodobnie między poziomami B2+ a C+. Przygotuj perełki językowe i zacznij je wplatać do swoich wypowiedzi. Nagrywaj wszystkie odpowiedzi na typowe pytania rekrutacyjne. Przemyśl strukturę i strategię wypowiedzi. Zapoznaj się z klasycznymi odpowiedziami, które znajdziesz w sieci.

Sprawdź, czy rozumiesz poniższe pytania, które mogą paść podczas rozmowy rekrutacyjnej. W trakcie filmu pojawią się ikonki; kliknij w nie i wykonaj zadania według instrukcji.

I jeszcze jedno ćwiczenie, dzięki któremu również zaznajomisz się z niektórymi pytania rekrutacyjnymi.

Sprawdź, czy dobrze wymawiasz poszczególne zwroty. To ćwiczenie działa najlepiej na komputerze na przeglądarce CHROME lub na Iphonie, na przeglądarce Safari.

Podobało Ci się? Szykuj się na więcej niespodzianek. Sprawdzaj skrzynkę pocztową.

Stay tuned!

Agata

COPYRIGHTS
POWERED BY getknow