Home > Blog > LC Mastermind

LC Mastermind

30 sierpnia 2021

Czy pragniesz coś zmienić?

Czy choć raz tak właśnie pomyślałaś/pomyślałeś?

Czasami przychodzi moment, kiedy zaczynamy się przebudzać z rutyny, w którą popadliśmy. Nasze życie dzień po dniu, praca, dom, obowiązki stają się zwyczajnie nie do zniesienia. Żyjemy, jakbyśmy byli zaprogramowani. Lecą lata, a my czujemy, że coś nas omija i to bezpowrotnie. Brzmi znajomo?
A może właśnie przebudziliśmy się z letargu i nie uśmiecha nam się już żyć pod dyktando osób trzecich. Chcemy żyć na własny Sposób i realizować Swoje plany i marzenia, a nie innych.

A może już wiesz co robić, ale wciąż brakuje Ci przysłowiowego kopniaka motywacyjnego i konkretnego planu działań?

Spotkania rozwojowe LC  MasterMind wcale nie muszą być dla Ciebie. Być może będą to sesje coachingowe, warsztaty albo bez mojej pomocy znajdziesz swój Sposób i drogę. 

Na dobry początek jednak chcę zainspirować Cię do niesamowitej przygody, jaką są spotkania MasterMind. Dlaczego?

Bo są one doskonałą rozgrzewką i przygotowaniem się do Twojej zmiany na lepsze — w życiu prywatnym czy w biznesie.

 

Sprawdź poniżej szczegółowy przebieg spotkań i wymierne efekty spotkań. 

Kliknij  👉 Przebieg spotkań i dodatkowe informacje

Sprawdź tematykę LC MasterMindów:

(jedna tematyka = jeden cykl 10 spotkań)

15 invaluable laws of growth (15 niezawodnych praw rozwoju) to obowiązkowy cykl dla każdego, kto stawia na efektywność osobistą, samorealizację czy po prostu sukces. Ten program pomoże Ci zrozumieć na czym rozwój osobisty polega i jak możesz doskonalić siebie, by stać się osobą bardziej efektywną i spełnioną. Nauczysz się coraz lepiej rozumieć cel swojego życia oraz odnosić większe sukcesy w każdym jego obszarze. Zapisy trwają na sesje w języku angielskim. Sprawdź kalendarz wydarzeń.

Everybody communicates, few connect (Wszyscy się komunikują, niewielu porozumiewa) to obowiązkowy cykl dla każdego, kto chce nie tylko umiejętnie się komunikować, ale nawiązywać udane relacje w domu i w pracy.
„Tylko jedna rzecz oddziela Cię od sukcesu. To nie doświadczenie, to nie talent…”
Światowej sławy ekspert w dziedzinie przywództwa, John C. Maxwell mówi, że jeśli chcesz odnieść w życiu sukces, musisz nauczyć się porozumiewać z ludźmi. W programie „Wszyscy się komunikują, niewielu potrafi się porozumieć” John Maxwell przekazuje pięć zasad oraz pięć praktyk rozwijania tej niezwykle ważnej umiejętności, jaką jest nawiązywanie porozumienia z ludźmi. Porozumiewanie się to umiejętność, której możesz się nauczyć i z powodzeniem wykorzystywać w relacjach profesjonalnych, osobistych i rodzinnych – rozpocznij już teraz, przechodząc ten kurs!

Put your dream to the test (Marzenie ma moc) to cykl spotkań dla osób, które chcą zrealizować swoje marzenia.
Czego potrzebujesz, by zrealizować swoje marzenia? W tym kursie, uczącym realizowania marzeń, dr John C. Maxwell pokazuje Ci jak zrobić to, co konieczne, by marzenie stało się rzeczywistością. Ludziom najczęściej nie udaje się zrealizować potencjału, ponieważ ich marzenie pozostaje teorią. Kurs „Marzenie ma moc” pokazuje co zrobić, by Twoje marzenie przestało być eteryczne, a stało się osiągalne. Maxwell pokazuje jak skrystalizować wizję i scementować zaangażowanie. Zapisy trwają na sesję w języku angielskim. Przeczytaj o ostatniej edycji TUTAJ i posłuchaj więcej o cyklu Put your dream to the test. Sprawdź kalendarz wydarzeń i zapisz się na listę.

Leadership Gold (Przywództwo — Złote Zasady) to obowiązkowy cykl dla menedżerów, liderów w organizacjach i każdej osoby, która chce nauczyć się świadomie zarządzać sobą i swoim życiem.
Przywództwo – Złote zasady aż skrzy się od pereł mądrości, jakie John C. Maxwell gromadził w trakcie ponad trzydziestu lat studiów, praktyki oraz nauczania przywództwa. John z pasją mówi o wartości bycia liderem. Wykorzystaj jego wyjątkowy talent do wyrażania i nauczania zasad kierujących pozytywnym wpływaniem na ludzi.

Zobacz, co przygotowałam na kolejne edycje 💜

A może zapytasz:

Czy spotkania LC MasterMind są na pewno dla mnie?

Tak, jeśli:

 • lubisz poszerzać swoją samoświadomość
 • masz szerokie horyzonty myślowe
 • chcesz poznawać a być może zaprzyjaźnić się lub nawiązać ciekawe relacje biznesowe z ambitnymi, myślącymi ludźmi
 • pragniesz być bardziej efektywny w swoim życiu zawodowym i osobistym
 • chcesz zwyczajnie coś zmienić w swoim życiu
 • potrzebujesz bodźca, kopniaka motywacyjnego do działań
 • nie boisz się wychodzić ze strefy komfortu albo chcesz z niej w końcu wyjść 😉
 • lubisz się inspirować
 • i można by wymieniać tu bez końca ... 😉

 

Po prostu powiedz sobie tak i zapisz się na listę. 🙂

Czy mój poziom angielskiego nadaje się na tego typu spotkania?

Tak, jeśłi tylko znajdujesz się na poziomie pomiędzy B1 a B2+ i nie boisz się robić błędów na forum, to zapewniam Cię, że dasz sobie radę! 

Biorę Cię pod swoje skrzydła i zadbam o Twój komfort. Poza tym znajdziesz tu wspierającą Cię społeczność. 

Wielu z nas też wciąż uczy się komunikować w języku angielskim i nikt nie jest tu doskonały. Zapewniam Cię.

Dodatkowo dobra wiadomość jest taka, że

 • Sam John Maxwell używa prostego języka (dobry "communicator" posługuje się językiem prostym, klarownym, zrozumiałym i do tego właśnie zachęca światowej sławy mówca John Maxwell).
 • Przed spotkaniem otrzymujesz listę potrzebnych lub przydatnych Tobie do rozmowy zwrotów.
 • Co więcej, będziesz je mógł przećwiczyć w najbardziej nowatorskich interaktywnych quizach dostępnych na rynku! Jeśli jeszcze ich nie znasz, wskakuj koniecznie na główną stronę i zabaw się w grę językową.
 • Możesz też na spokojnie się przygotować, czytając rozdział książki na spotkanie. Zobacz, jaka to motywacja do podszlifowania języka? 😎

A jeśli jeszcze Cię to nie przekonało, to zobacz, co powiedział jeden z moich ostatnich uczestników, Wojtek:

"Cześć Agata. Dzwoniłem do Ciebie, bo chciałem Ci podziękować za to, że uświadomiłem sobie wczoraj, że dzięki Twojemu mastermindowi usprawniłem swój język angielski, w jakiś sposób naoliwiłem go i to w taki sposób, że mogłam wczoraj ze spokojem rozmawiać z ludźmi, nie stresować się, a dodatkowo wystąpić publicznie. Jestem Tobie wdzięczny i myślę, że robienie tych mastermindów po angielsku w Twoim wykonaniu jest świetnym pomysłem, ponieważ dużo ludzi potrzebuje języka angielskiego, ale nie takiej stricte nauki, tylko rozmowy o rzeczach, które mogą nas rozwinąć. Tak przynajmniej to czuję. Mam możliwość nauczenia się poprzez przedyskutowania spraw dla mnie ważnych i dodatkowo możliwości słuchania i używania języka angielskiego. Jestem wdzięczny za wszystko i czekam na więcej".

Sprawdź też inne opinie na głównej stronie.

 

"Any transformation begins with self-awareness and then is followed by action.

Say yes to yourself, to hope, to your dream.

I'm here to support you".

Agata

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

COPYRIGHTS
POWERED BY getknow