Home > Blog > O czym nie mówi się w nauce języków obcych, a co jest kluczowym składnikiem sukcesu?

O czym nie mówi się w nauce języków obcych, a co jest kluczowym składnikiem sukcesu?

17 stycznia 2024

Poniedziałkowa Energia 🌟

Ten tydzień rozpoczął się znakomicie, mimo Blue Monday 🙂 Po przerwie wróciłam do pracy na pełnych obrotach. Po ponad trzech tygodniach nieobecności, moje spotkania z klientami były pełne inspirujących rozmów i nadgonienia zaległości. Przed ekranem spędziłam ponad dwie dodatkowe godziny, ale warto było – obie strony miały wiele do opowiedzenia. Niektórzy tęsknili, a ja? Uwielbiam moją pracę, która w dużej mierze polega na budowaniu relacji. Ale przejdźmy do sedna.

Historie Sukcesu 👥

Od poniedziałku widziałam uśmiechnięte oczy, radość malującą się na twarzach i słowotok wdzięczności. Pozwólcie, że zmienię imiona moich bohaterów, aby zachować ich prywatność 😉

Wojtek - Odkrycie Przyjemności z Nauki 📚

Wojtek niedawno zaczął czytać kolejną książkę wybitnego przywódcy po angielsku. Był zaskoczony, jak płynnie i przyjemnie mu to czytanie idzie. Dodatkowo, ostatnio uczestniczył w rozmowie biznesowej z potencjalnym klientem i zupełnie się nie denerwował! Dużo rozmawialiśmy o pewności siebie, a Wojtek stwierdził: „Agata, większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, że nauka języka zaczyna się od pracy nad sobą, nad swoimi przekonaniami i zahamowaniami. Powinnaś wprowadzić obowiązkowy program mentoringowy dla tych, którzy naprawdę chcą opanować angielski. To jest najważniejszy element a sama nauka języka to jeden wielki rozwój osobisty.”

Adam - Zmiana Nastawienia do Nauki 💪

Adam od początku twierdził, że nie lubi angielskiego i będzie robił tylko minimum. Chciał „nauczyć się mówić”, aby porozumiewać się na spotkaniach, ale nawet po polsku rozmawiał niechętnie 😉 Po roku nauki zakupił cztery książki popularnonaukowe w języku angielskim i zaczął czytać pierwszą. Nieźle mu idzie. A po angielsku wymiata - jest jednym z najpilniejszych kursantów. Używa naturalnych fraz i biegle posługuje się czasami w naszych rozmowach. Tak, rozmawiamy praktycznie o wszystkim!

Paweł - Nowe Możliwości Dzięki Angielskiemu 🌍

Paweł niedługo zaczyna nową pracę w międzynarodowym środowisku. Długo próbował znaleźć swoją drogę w nauce angielskiego. Co roku obiecywał sobie i żonie, że w końcu zrobi porządek ze swoim angielskim, aby mieć nowe możliwości w życiu zawodowym. Trafił do mnie kilka miesięcy temu, wykupując swój pierwszy kompleksowy pakiet. Nie zdążył go nawet ukończyć, gdy dostał ofertę wymarzonej pracy. Z fascynacją opowiadał mi, jak ważne są wszystkie elementy mojego programu – coaching, FRIS, interaktywne quizy, kompleksowe kursy na platformie, które przyniosły mu wiele radości i motywacji do regularnej nauki, aplikacja do słówek oraz spotkania ze mną, dostosowane do jego indywidualnych potrzeb. Paweł zaczął zastanawiać się, jak uświadomić ludziom, że ten coaching wcale nie polega na skakaniu na scenie i wciskaniu ludziom tanich haseł typu „You can do it!”; to prawdziwe poznawanie siebie, swoich zasobów i ograniczeń, które jest niezbędne do osiągnięcia wymarzonych rezultatów i przygotowanie spersonalizowanego planu działania!

Ania - Pewność Siebie i Nowe Wyzwania 💼

Na koniec dnia połączyła się ze mną na Zoom’ie roześmiana Ania. Serce mi rosło z każdą minutą, kiedy opowiadała z entuzjazmem o swojej nowej pracy w międzynarodowej korporacji. Już w pierwszych dniach miała okazję rozmawiać z ważnymi gośćmi z Wielkiej Brytanii i pomagać im w bieżących sprawach. Zrobiła to z uśmiechem na twarzy i dumą w sercu. Ania jest dowodem na to, jak daleko można zajść, dzięki ciężkiej pracy i odpowiedniemu podejściu. Jest chyba największą fanką moich językowych quizów. Początkowo jej rodzina śmiała się, że spędza każdą wolną chwilę na telefonie z angielskim, ale teraz nawet dzieci przełączają filmy na wersję oryginalną, bo chcą „mówić po angielsku tak jak mama”. Ania powiedziała mi, że skok w nauce języka angielskiego, jaki zrobiła, jest dla niej niewyobrażalny. Czuje się pewna siebie, zna przydatne zwroty i zrozumiała, jak powinna wyglądać skuteczna nauka języka. Rozmawiałyśmy o tym, jak ważne jest nasze nastawienie, stawianie czoła lękom i codzienna praca z językiem.

Kluczem jest znaleźć swój Way 💜

Każda z tych osób jest zupełnie inna. Każda znalazła swój unikalny sposób - WAY. A ja cieszę się z tych zmasowanych transformacji i faktu, że mogłam towarzyszyć każdemu z nich na ścieżce rozwoju, sukcesu i przemiany.

Jeśli chcesz porozmawiać o swojej przemianie, skrobnij do mnie 🙂

Możesz też sprawdzić poniżej moją chwilową i stałą ofertę współpracy.

Pięknego dnia! 💜

Agata

Oferta na grupową transformację językową 🙂
Stała oferta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

COPYRIGHTS
POWERED BY getknow